logo
spacer


Doświadczenie

Firma Chili Web Applications powstała w 2002 roku. Od samego początku zajmowała się utrzymywaniem bezpieczeństwa serwerów linuksowych w Internecie.
Zbudowaliśmy markę BMP.net i świadczyliśmy usługi hostingowe. Mieliśmy w ofercie pełną gamę usług niezbędnych do zaistnienia firm w Internecie. Począwszy od kont pocztowych, przez serwery wirtualne aż po profesjonalne serwisy www. Udało nam się osiągnąć miano największej firmy hostingowej w naszym regionie.

W 2004 roku sprzedaliśmy markę BMP.net firmie OGICOM. Od tego czasu zajmujemy się wyłącznie doradztwem firmom w zakresie bezpieczeństwa w Internecie i administracji serwerem Linux.

Dwa pierwsze lata były dla nas bezcennym doświadczeniem w zakresie świadczenia ciągłych usług z naciskiem na bezpieczeństwo. Nauczyliśmy się rozwiązywać problemy internautów, bronić serwerów przed hakerami a przede wszystkim znależliśmy mocne i słabe strony Internetu.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy teraz zagwarantować naszym Klientom sprawdzone usługi na wysokim poziomie bez marnowania czasu na szukanie i testowanie rozwiązań.

Od roku 2005 zajmujemy się szeroko rozumianym Outsourcing It. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie w wielu firmach które potrzebują specjalistów z branży IT.
Oferujemy usługi IT w zakresie: prograwmowanie PHP/MySQL, zarządzanie serwerami i raportowanie Crystal Reports.


spacerspacer
Doświadczenie

Crystal Reports

Administracja serwerami

Tanie certyfikaty SSL

Po godzinach

Kontakt
serwery